!!IMG_20180509_104616_BURST12    Наша українська земля повна легенд і таємниць. Кожен куточок рідного краю може розповісти нам багато цікавого. «Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього», – говорить народна мудрість. І щоб пізнати минуле, зберегти його у пам’яті, передати нащадкам, нами була здійснена незабутня подорож в урочище Гурби.

17 студентів АЛ 209 курсу, керівник групи Павленко Н.Й, викладачі Поліщук В. М., Стрикель О.А. та волонтер Корпусу Миру Сара Шерман 9 травня дісталися села Майдан, а далі, подолавши пішки 15 км поля, лісу, болота, перестрибуючи через потічки, дісталися історичного місця.

Місцевість ця здавна славилася своїми лісами. Та в історію рідного краю ввійшла через відомий бій вояків УПА з  внутрішніми військами НКВД. Три дні точилася нерівна боротьба. Сотні українських вояків загинули тоді смертю героїв. Земля щедро окропилася кров’ю вірних синів. Навіки  спочили  герої – повстанці в Гурбинському лісі.!!IMG_20180509_085235 Нині тут збудували монастир. На високому постаменті перед могилами повстанців велично підноситься скульптура Покрови Пресвятої Богородиці.

А ще ми побували в криївці, яка збереглась до сьогоднішніх днів. Студенти змогли відчути відгомін того часу,  тому що усі речі, які там  є, були в користуванні повстанцями.

Непомітно минув день. Втомлені, але наповнені новими враженнями, духом любові до рідного краю, до його історичного минулого ми повернулися додому.