IMG_1777З 27 березня по 20 квітня на базі відділення підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою підвищили свій фаховий рівень акушерки ФАПів, жіночих консультацій пологових відділень на циклі «Акушерство».

Слухачів циклу ознайомили з новітніми питаннями в акушерсько-гінекологічній практиці, протоколами надання невідкладної медичної допомоги, інфекційного контролю та ін.

З 16 квітня по 27 квітня тематичне удосконалення пройшли акушерки і фельдшери ФАПів, жіночих консультацій з циклу «Онкогінекологія. Онкоцитологія.».

Молодші спеціалісти з медичною освітою прослухали лекції поIMG_1781 питаннях діагностики, лікування і профілактики передракових доброякісних і злоякісних захворювань в гінекології. Практичні заняття проводились на базі КЗ «Рівненський обласний онкологічний диспансер».

Підсумками обох циклів були іспити, які проводились у вигляді комп’ютерного тестового контролю, під час якого слухачі показали хороші результати.