clip_image001Студенти першого курсу Дубенського медичного коледжу Юлія Бусель і Анастасія Михайлець для старшокласників Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новомильській ЗОШ І-ІІ ступенів, Здолбунівській ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів.
Була підготовлена презентація про коледж , старшокласники clip_image002переглянули відео про різноманітні заходи, учасниками та організаторами яких були студенти : благодійну акцію «Добро починається з тебе»,по збору коштів для потреб пацієнтів хоспісу, волонтерські акції, загальноколеджні свята. Після презентації відбувся круглий стіл „Питання – відповідь”, де школярі задавали питання про навчання у коледжі, студентське життя.
Профорієнтаційні зустрічі мають пізнавальний характер та є гарною можливістю отримати вичерпну інформацію від студентів про навчання в медичному коледжі.