!IMG_1774У четвер, 19 квітня, в коледжі зустрічали майбутніх абітурієнтів. Знайомство із нашим закладом розпочалось з актової зали, де старшокласники та їх батьки отримали необхідну інформацію про умови вступу у 2018 році та особливості освітнього процесу у закладі.

Далі було пробне тестування, яке дозволило абітурієнтам визначити власний рівень оволодіння програмою з українс!IMG_1695ької мови та біології порівняно з іншими старшокласниками.

Усі гості ознайомились з аудиторіями та матеріальною базою коледжу. На завершення заходу абітурієнти мали зустріч зі студентським активом коледжу.

Сподіваємось, проведений захід дасть змогу зробити усвідомлений вибір абітурієнтам, а коледж отримає вмотивованих і цілеспрямованих вступників.