Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

Давня традиція траволікування, в наш час знаходить відгук в практичній діяльності багатьох лікарів Дубенщини. Але прищеплюється це захоплення ще в Дубенському медичному коледжі, де секрети фітотерапії студенти вивчають на різних предметах, зокрема на фармакології і клінічних дисциплінах, на предметних гуртках, а також різних популярних заходах.
І ось, 29 березня, в рамках декади циклової комісії природничо-наукових дисциплін, було проведено „День знавців лікарських рослин”, під час якого майбутні медики мали змогу продемонструвати свої знання у сфері застосування рослинних засобів. Студенти повинні були назвати зображену на вибраному малюнку назву лікарської рослини і розповісти про її фармакологічні властивості та застосування. За правильну і повну відповідь їх нагороджували склянкою ароматного настою з цілющих трав. Всю необхідну (спеціально підготовлену) інформацію про вибрані лікарські рослини студенти мали можливість отримати в бібліотеці Дубенського медичного коледжу або на стенді, який стояв поруч.
Даний захід викликав неабиякий інтерес серед студентів коледжу. Деякі з них прикладали особливі старання, щоб найповніше вивчити інформацію про вибрану ними рослину, аби потім продемонструвати знання своїм колегам-студентам, які допомагали в проведенні захоплюючого заходу, які, зі своєї сторони, уважно вислуховували та заслужено нагороджували студентів запашним напоєм.
Не обминали своєю увагою цей захід і викладачі та працівники коледжу. Вони також чесно виконували всі умови, демонструючи знання лікарських рослин, а якщо було необхідно, то також користувались інформацією на стендах.
Тож можна з впевненістю сказати, що успішно пройдено черговий крок за-для досягнення такої благородної мети – заохочення інтересу студентів до вивчення лікарських рослин, виховання в них любові та бережливого ставлення до природи загалом та до лікарських рослин зокрема.

Викладач фармакології, Саюк В. М.

IMG_20180329_131905+    IMG_20180329_132427+

IMG_20180329_131328+

 

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design