Ви зараз переглядаєте Cтуденти-волонтери члени гуртка медичної біології відвідали вихованців Дубенської спеціальної загальноосвітньої школа-інтернат

21 березня студенти-волонтери члени гуртка медичної біології Дубенського медичного коледжу, вже традиційно відвідали вихованців Дубенської спеціальної загальноосвітньої школа-інтернат. Гуртківці на практиці ознайомилися з формами та методами роботи з дітьми з особливими потребами. Студенти-волонтери підготували цікаві ігри, презентації, розмальовки завдяки чому їм вдалося залучити дітей до колективної діяльності, розвинути у них соціальні вміння та навички, творчі здібності. Вихованці закладу із задоволенням виготовили вітальні листівки для своїх рідних до свята Великодня, адже нічого так не радує, як річ, яка створена своїми руками.
Студенти на мить перевтілились у казкових героїв аби подарувати чудовий настрій, створити атмосферу довіри та доброзичливості серед наймолодших вихованців закладу. Гуртківці використали творчі й оригінальні методи заохочення дітей до творчого мислення та навчання, а в нагороду за це отримали щирі посмішки на обличчях дітей.
Всі діти були задоволені, і за активну участь отримали солодощі та подарунки від студентів-волонтерів.

Викладач медичної біології та основ медичної генетики Василевич І.М.