З 22 по 24 лютого 2018 р. в місті Кременець проходив III Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі-2018», в якому змагалися команди західного регіону.
Гостями першого конкурсного дня були і викладачі хірургії нашого коледжу Палійчук Р.І. та Романюк І.В.
Крім конкурсних змагань учасники обговорили сучасний стан та завдання розвитку медичної галузі в Україні в рамках науково-практичної конференції «Актуальні аспекти екстреної медичної допомоги і медицини катастроф».
Всі гості та учасники чемпіонату та конференції ще раз переконалися, що якісна екстрена медична допомога постраждалим – це тисячі врятованих життів та збереження здоров’я українців.
Чемпіонат проходить вже втретє, адже, що в країні, де проходять воєнні дії, надзвичайно важливим є надання висококваліфікованої до госпітальної допомоги.