Підвищення кваліфікації “Сімейна медицина”

Без іменіЗ 29 січня по 23 лютого на базі відділення післядипломної освіти Дубенського медичного коледжу на циклі «Сімейна медицина» пройшли підвищення кваліфікації 21 медична сестра загальної практики – сімейної медицини.

Загальний обсяг навчальної програми передбачає 144 години. Розглянуті питання які безпосередньо стосуються роботи медичної сестри на дільниці  сімейної медицини: соціальна медицина та організація охорони здоров’я; охорона здоров’я дітей; охорона здоров’я жінок і репродуктивне здоров’я; природне планування сім’ї; внутрішні захворювання; загальна хірургія, травматологія, урологія; інфекційні хвороби з основами епідеміології та санітарії; офтальмологія; отоларингологія; неврологічні захворювання; психосоматичні розлади та психічні захворювання; дерматовенерологія; фізіотерапія, ЛФК, масаж; клінічна лабораторна діагностика; валеологія, санітарна освіта; медична соціальна реабілітація, невідкладна медична допомога, основи законодавства України про охорону здоров’я; охорона праці та безпека життєдіяльності медичних працівників, медична психологія з основами біоетики; основи медичної інформатики, догляд за хворими (загальний і спеціальний).

До проведення занять були залучені викладачі коледжу та провідні фахівці закладів охорони здоров’я Дубенщини.

Підсумкове заняття було проведене у формі підсумкового тестового контролю, на якому слухачі показали хороші результати.