Без іменіЗ 29 січня по 23 лютого на базі відділення післядипломної освіти Дубенського медичного коледжу на циклі «Сімейна медицина» пройшли підвищення кваліфікації 21 медична сестра загальної практики – сімейної медицини.

Загальний обсяг навчальної програми передбачає 144 години. Розглянуті питання які безпосередньо стосуються роботи медичної сестри на дільниці  сімейної медицини: соціальна медицина та організація охорони здоров’я; охорона здоров’я дітей; охорона здоров’я жінок і репродуктивне здоров’я; природне планування сім’ї; внутрішні захворювання; загальна хірургія, травматологія, урологія; інфекційні хвороби з основами епідеміології та санітарії; офтальмологія; отоларингологія; неврологічні захворювання; психосоматичні розлади та психічні захворювання; дерматовенерологія; фізіотерапія, ЛФК, масаж; клінічна лабораторна діагностика; валеологія, санітарна освіта; медична соціальна реабілітація, невідкладна медична допомога, основи законодавства України про охорону здоров’я; охорона праці та безпека життєдіяльності медичних працівників, медична психологія з основами біоетики; основи медичної інформатики, догляд за хворими (загальний і спеціальний).

До проведення занять були залучені викладачі коледжу та провідні фахівці закладів охорони здоров’я Дубенщини.

Підсумкове заняття було проведене у формі підсумкового тестового контролю, на якому слухачі показали хороші результати.