Мрія героїв, яку ми маємо здійснити
Минуло чотири роки… А ніби ще вчора ми навіки прощались з Героями, які сотнею пішли на небеса. Рана настільки жива, що важко без сліз на очах згадувати ту зиму, яка на завжди змінила не лише історію Україну, а й наше життя. Часто дубенчани приходять на «Острівок», де вдалині від дубенського Майдану стоїть одинокий пам’ятний хрест в честь героїв Небесної сотні. Так було й 20 лютого.

IMG_9741
Цього зимового дня мешканці нашого краю спільно із міським духовенством УПЦ Київського патріархату молились за душі невинно вбитих майданівців. Поминальну молитву за героями України очолив дубенський міський благочинний прот. Василій Лозинський. Молились за героїв місцеві майданівці, громадські активісти, представники влади та громадських організацій,студенти нашого медичного коледжу та інших навчальних закладів, правоохоронці та небайдужі дубенчани.
Після промови душ пастиря відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку і запалення лампадок.

Гордійчук Л.Л. – викладач патоморфології та патфізіології

IMG_9798