Школа старшої медичної сестри – організація охорони здоров’я

IMG-d0e5afed27a2169a7f7e2049e8dd9a88-VЗ 05.02 по 09.02.2018 року пройшов черговий цикл  тематичного вдосконалення «Школа старшої медичної сестри – організація охорони здоров’я». Головні, старші медичні сестри закладів охорони здоров’я Рівненської області та їх резерв підвищували свою кваліфікацію на базі Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації. 28 сестер  медичних  отримали нову інформацію щодо профілактики внутрішньолікарняних інфекцій, трансфузій компонентів препаратів крові, трудових відносин, ліцензування і акредитації та багатьох інших питань, які стосуються безпосередньо роботи старшої медичної сестри.Закінчився цикл підсумковим заняттям, під час якого слухачі показали відмінні результати.