IMG_098112 лютого 2018 року в Дубенському медичному коледжі до  міжнародного дня стоматолога  викладачем стоматології  Кравець Н. Р. була проведена санітарно – просвітницька лекція на тему: « Новітні методи та засоби індивідуальної гігієни порожнини рота».  Для уваги студентів  першого курсу було запропоновано цікавий інформативний  матеріал по індивідуальні гігієні, а саме: на що потрібно орієнтуватись при виборі зубних паст та щіток, чи потрібно чистити язик, що таке зубні відкладення та чи варто використовувати в своїй гігієні зубні нитки та зубочистки, а також питання, яке часто задають представники молодого покоління – так чи ні жувальним гумкам?На сьогоднішній день засоби для індивідуальної та професійної гігієни порожнини рота досить широко  рекламуються та пропонуються людям, та незважаючи на доступність та  різномаїття засобів гігієна порожнини рота та стан зубівє в неналежному стані з багатьох причин. Першою причиною є необізнаність в правильності чищення зубів, та в виборі засобів догляду, друга причина – це нерегулярність в догляді та третьою причиною є байдужість та лінь до виконання режиму в чищенні зубів.Завдяки активності та вихованості студентів лекція проминула досить швидко та на позитивних тонах.