IMG_0580Прощальний вальс… Скільки в ньому спогадів, мрій, радості і смутку, світла і печалі…
24 січня 2018 року він пролунав для випускниць 4-го курсу спеціальності «Акушерська справа».
Урочистості з нагоди вручення дипломів відбулися в актовій залі медичного коледжу. У залі зібралося чимало студентів, батьків та друзів.IMG_0390IMG_0566
Привітала студентів директор коледжу – Надія Олексіївна Венгрин , яка у свій час теж закінчила медичне училище. Вона наголосила випускникам, що їхня альма-матер – один з найкращих навчальних закладів Рівненщини. Адже готує висококваліфікованих молодших спеціалістів з медичною освітою. Керівник групи Олена Федорівна Лисецька поділилась спогадами про пам’ятні моменти студентського життя своїх вихованок.
Випускниць цікавою програмою привітали студенти коледжу – учасники колективів художньої самодіяльності . Глибокі емоції викликало чуттєве виконання пісні „Батькам” випускниці коледжу Ані Ковтунович. Гарний настрій усім присутнім у залі подарували улюблені музичні композиції , пісенні вітання , танці.

Вальчук Софія, студентка БЛ 309