22 січня 1919 року збулися віковічні мрії, якими жили і, за які вмирали кращі сини і дочки України. Цей день увійшов в історію України , як день єднання українських земель в єдину соборну незалежну державу.
Традиційно у коледжі щороку проводяться заходи по відзначенню Дня Соборності України.
Студенти першого курсу підготували цікаві інформаційні повідомлення, які чергувалися кадрами документальної хроніки того часу , а також презентацією історичних портретів – керівників УНР.

99 річницю свята студенти БЛ-109 курсу відзначили відвідуванням святкового флешмобу на центральному майдані міста Дубно та переглядом документальних фільмів про єднання нашої країни. До присутніх із спогадами про організацію акцій відзначення Дня Соборності у радянський період звернулись очевидці подій. Своїми спогадами ділилися – письменник Микола Пшеничний та активіст Народного Руху України Богдан Козловський.

Висновок заходу у історичній наступності подій , так яскравим виявом ідеї Соборності став Євромайдан . Народ показав свою єдність і силу.