!IMG_0009Створюємо  у коледжі молодіжний осередок ДМО „Союз Українок”

20 грудня у медичному коледжі відбулось засідання Дубенської міської організації „Союз Українок”. В гості від ДМО „Союз Українок” завітали Ольга Джус – голова організації та її члени Ореста Момотюк, Ольга Гавриленко, Тамара Ящук, Наталя Волосюк та Людмила Фаєвська.

!IMG_0005Адже, на передодні святкування 25-ліття !IMG_9966відродження Дубенської міської організації „Союз Українок” та з нагоди відзначення 100-ліття створення „Союз Українок України” 15 студенток коледжу вирішили поповнити ряди цієї організації, щоб власноруч долучитися до державотворення.

Засідання носило організаційний характер. Було !IMG_0003сформовано координаційну раду, яку очолила !IMG_9981директор коледжу Надія Венгрин. Молоді союзянки ознайомились зі Статутом ДМО „Союз Українок” та завданнями, які стоять перед організацією.

Поважні посестри поділилися своїми думками щодо ролі молодого покоління у відродженні національних традицій, пропагуванні здорового способу життя, дотриманні етичних принципів. В свою чергу, представники молодого покоління розповіли про  культурні надбання  регіонів, звідки вони родом.

Гості привітали молодих союзянок солодощами. Захід проходив в теплій та дружній атмосфері з надією на активну участь студентської молоді у реалізації основної мети „Союзу Українок”.

Катерина Дмитренко