Ви зараз переглядаєте Створюємо  у коледжі молодіжний осередок ДМО „Союз Українок”

Створюємо у коледжі молодіжний осередок ДМО „Союз Українок”

  • Категорія запису:Новини

Створюємо  у коледжі молодіжний осередок ДМО „Союз Українок”

20 грудня у медичному коледжі відбулось засідання Дубенської міської організації „Союз Українок”. В гості від ДМО „Союз Українок” завітали Ольга Джус – голова організації та її члени Ореста Момотюк, Ольга Гавриленко, Тамара Ящук, Наталя Волосюк та Людмила Фаєвська.

Адже, на передодні святкування 25-ліття відродження Дубенської міської організації „Союз Українок” та з нагоди відзначення 100-ліття створення „Союз Українок України” 15 студенток коледжу вирішили поповнити ряди цієї організації, щоб власноруч долучитися до державотворення.

Засідання носило організаційний характер. Було сформовано координаційну раду, яку очолила директор коледжу Надія Венгрин. Молоді союзянки ознайомились зі Статутом ДМО „Союз Українок” та завданнями, які стоять перед організацією.

Поважні посестри поділилися своїми думками щодо ролі молодого покоління у відродженні національних традицій, пропагуванні здорового способу життя, дотриманні етичних принципів. В свою чергу, представники молодого покоління розповіли про  культурні надбання  регіонів, звідки вони родом.

Гості привітали молодих союзянок солодощами. Захід проходив в теплій та дружній атмосфері з надією на активну участь студентської молоді у реалізації основної мети „Союзу Українок”.

Катерина Дмитренко

!IMG_0005

!IMG_9966
!IMG_0003
!IMG_9981