!IMG_8928з грудня 2017 року в медичному коледжі було проведено санітарно-просвітню лекцію для студентів ІІ-го курсу присвячену до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом під гаслом “Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас!”.

Мета: ознайомити молодь з ворогом людства – хворобою СНІД, закликати дбати про своє здоров’я та життя.

Під час цієї лекції було  висвітлено гіпотези походження даної хвороби, було розкрито суть не лише хвороби СНІД, а й  ВІЛ-інфекції, яка спричиняє цю хворобу. Була проведена інтерактивна гра “Чи можна заразитися?”, яка спонукала аудиторію до пошуків правильної відповіді. Дійшли висновку, що на сьогодні ВІЛ-інфекція не має радикальних засобів лікування, тому головним питанням виступала  “профілактика та попередження нових випадків інфікування”.

Провели даний захід студенти БЛ-309 курсу ІІІ підгрупи: Шмигельська Ольга, Романюк Ірина, Ярощук Богдана, під керівництвом викладача інфектології Рабан О.Ю.