Цикл тематичного удосконалення “Онкогінекологія. Онкоцитологія”

!IMG_8475З 6 по 17 листопада згідно плана-графіка підвищення кваліфікації проведено  тематичне удосконалення акушерок ФАП, АЗПСМ, жіночих консультацій і лабораторій закладів охорони здоров’я Рівненщини на циклі «Онкогінекологія. Онкоцитологія» згідно 70 годинної навчальної програми. Проходили удосконалення 19 медичних спеціалістів з Костопільського, Сарненського, Рокитнівського, Гощанського, Млинівського, Дубенського районів, Рівненської міської лікарні №2 та Рівненського міського пологового будинку.

Курс теоретичних занять включав питання онкогінекології та онкоцитології, які проводила викладач коледжу, к.м.н. Шамік А.І., !IMG_8452невідкладної медичної допомоги при гострій акушерсько-гінекологічній патології – Гонсьор Т.П., лікар акушер-гінеколог пологового будинку, та серцево-легеневу реанімацію – головний лікар Дубенської ЦРЛ, реаніматолог Табачук В.П. Ці заняття проходили на базі ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради .

Практичний курс з онкогінекології та цитології проводився  на базі КЗ «Рівненський обласний онкологічний диспансер» РОР лікарем-онкогінекологом Блохіним Є.О. та завідуючою Централізованою цитологічною лабораторією Михайловською О.С.!IMG_8471

Аналіз проведеного анкетування слухачів циклу засвідчує ефективність та доцільність такої форми підвищення кваліфікації, як !IMG_8456тематичне удосконалення з «Онкогінекології. Онкоцитології».

За результатами підсумкового програмованого тестового контролю якісна успішність становить 100%. Всі слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації на циклі тематичного удосконалення «Онкогінекологія. Онкоцитологія».

В. о.  завідувача відділення підвищення

кваліфікації молодших медичних спеціалістів

В. Легконець