Шановне студентство!

Шановне студентство!

Без імені

Найвеселішими і діяльними часами у житті людини – це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань.

Студентські роки – це прекрасна пора життя, божевілля молодості, планів і найсміливіших надій, коли все попереду, варто вибрати лише правильний шлях.

Студентська юність така швидкоплинна. Від сесії до сесії живуть студенти весело. День студента – додаткова нагода повеселитися.

Вітаю Вас з самим веселим і відчайдушним святом – Міжнародним днем студента! Ні пуху – ні пера!

Бажаю Вам бути переможцем в бою за новими знаннями, сили, бадьорості, вічної молодості в серці і здорового глузду в голові.

Нехай навчання дається Вам легко, дружба народжена зі студентської лави буде найвірнішою і міцною, а студентське кохання найчистішим і красивим.

Вчіться старанно, посміхайтесь щодня і будьте щасливими!

Зі святом Вас студенти!