Засідання бібліотечної ради

Засідання бібліотечної ради

9 листопада 2017 року відбулось чергове засідання бібліотечної ради, в яку входять Міскевич В.В.. Гаращак П.Й., Коба Л.Й, Фонова М.В. і бібліотекар Корольчук Л.Г.

Було повідомлено членів БР про проведення виховної години в групі БЛ(209), куратор Леньо В.Я. Студенти ознайомлені з історією створення нашої бібліотеки, ними були заповнені анкети-опитування. Також визначили найактивнішого читача-ерудита. Ним стала староста групи Дмитренко К.

За I семестр розраховані з бібліотекою всі 109 студентів-випускників і 14 працівників, які вже не працюють в коледжі.

Про боржників 2,3,4 курсів повідомлені старости і куратори груп. Найкраще здали книги групи АА211,АА311 та група АЛ311.

На даний момент група АЛ311 (куратор Легконець В.В.) найактивніше користується послугами бібліотеки коледжу.