День української писемності та мови

  • Категорія запису:Новини

День української писемності та мови

9 листопада за православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора – літописця-мислителя. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора і починається писемна українська мова. Тому саме цього дня відзначають День української писемності та мови.

IMG_5934У цей святковий день студенти, викладачі та гості закладу мали змогу побачити фотороботи учасників акції «Шевченко – наш. Він для усіх століть…,» яка була присвячена черговій річниці перебування на Дубенщині геніального Кобзаря.

А ще разом з тисячами українців майбутні медики писали Всеукраїнський диктант національної єдності. Писали не тільки для того, щоб з’ясувати, чи добре вони знають українську мову, а і для того, щоб продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

Разом зі студентами перевіряли свої знання і викладачі та адміністрація коледжу, адже девіз цьогорічного радіодиктанту «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Деякі роботи були відскановані та відправлені на адресу Українського радіо.

Отож, чекаємо оголошення результатів!IMG_20171109_123114