IMG_762019 жовтня 2017року в Дубенському медичному коледжі відбулась санітарно- просвітня IMG_7741лекція для студентів, присвячена до Всеукраїнського дня боротьби із раком молочної залози, на тему: «Самообстеження молочної залози-не для того аби виявити новоутворення, а для того аби переконатися, що його там немає»

IMG_7724Члени акушерсько-гінекологічного гуртка Матвійчук Аліна та Матвіїв Анна-Марія IMG_7750під керівництвом Котуль І.О. провели інформативну та цікаву лекцію для студентів III-го курсу. Під час цієї лекції гуртківці висвітлили всю актуальність цієї проблеми, фактори ризику виникнення злоякісного новоутворення, навели переконливі статистичні дані та факти, наприклад: «Протягом останніх 10 років (2002–2013 рр.), рак молочної залози посідає перше місце у структурі захворюваності жінок на злоякісні новоутворення», «В Україні реєструється значний відсоток хворих, які з моменту встановлення діагнозу раку молочної залози не прожили 1 року», продемонстрували методику самообстеження молочних залоз на муляжі. Закріпили отримані знання врученням брошурок, на яких IMG_7632графічно зображено методику самообстеження молочної залози.

20 жовтня гуртківці провели просвітню роботу серед дубенчанок, шляхом розповсюдженIMG_7625ня інформативних листівок про ризики та способи зменшення захворюваності на рак молочної залози.