Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

3.1

 

Козацтво – символ нашого народу, уособлення сили та мужності. Маючи глибоке історичне коріння, козацтво є популярним у всіх куточках нашої країни, знаходить відгук у серці кожного українця.

2З нагоди свята Покрови Пречистої Богородиці, покровительки і заступниці козацтва,15.1 Дня Захисника України, Дня Українського козацтва у Дубенському медичному коледжі було проведено культурно – спортивне свято

«Козацькі розваги», яке відбулося 13 жовтня в зоні відпочинку «Острівок».

Під звуки козацького маршу крокували учасники свята. В голові колони майоріли прапори: державний прапор України, прапор міста та козацькі хоругви, свято було театралізоване, отаман, кошовий та полковники були в козацьких костюмах.

13.1  Із святом усіх присутніх привітала директор коледжу, кандидат медичних наук Надія Олексіївна Венгрин.

Програмою свята «Козацькі розваги» були передбачені різноманітні конкурси, естафети, змагання. Учасники змагаючись, розважалися, визначаючи з – поміж товариства самих сильних, вправних та кмітливих.21.1

На святі панувала дружня, весела атмосфера. Гостей з Рівного, Костополя, Рокитного та усіх учасників заходу пригощали козацьким кулішем та рибною юшкою. Спортивний азарт сповнював усіх учасників «Козацьких розваг» протягом всього заходу.

По закінченню спортивно – оздоровчого заходу, суддівською колегією, було визначено переможців та призерів, яких нагородили пам’ятними призами, а перемогу здобула команда студентів АЛ – 409 груп, куратор групи Євтух Ольга Іванівна.

 

 

 

Голова ради КФК       Анастасія Присяжнюк

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design