екскурсія до закарпаття

  • Категорія запису:Новини

DSCF89921

З 12 по 14 травня 2017 року студенти Дубенського медичного коледжу разом з викладачами та керівником групи Євтух Ольгою Іванівною відвідали один із самих мальовничих куточків нашої України – Закарпаття, а саме міста Мукачево та Ужгород. У південно – західній частині Мукачева розташованийзамок «Паланок», одна з найцінніших історичних та воєнно-архітектурних пам’ятокЗакарпаття 14-17 століть.  Студенти та викладачі мали змогу оглянути споруди замку  ознайомитися з його історією та мальовничими пейзажами які можна було спостерігати з мур замку. Відвідали також Ужгородський замок ХV-XIIIст.ст., та ознайомилися з його історією.  Також побували у палаці графів Шенборнів, який було збудовано в урочищі Берегвар у горах в дусі романтизму з елементами англійської архітектури.

Викладачі та студенти відчули також справжнє задоволення при перебуванні у термальних купальнях Косино – рекреаційно – відпочинковому об’єкті, розташованому в селі Косонь Закарпатської області Берегівського району.

Унікальність термальної води курортів «Косино» та «Жайворонок» (Берегово) полягає в тому, що вона багата на залізо, марганець, калій, кремній, натрій, фтор, цинк та інші мікроелементи, які комплексно впливають на весь організм людини.

Отже, термальна вода Косинського та Берегівського родовищ має загальний оздоровчий ефект на організм і придатна для лікування різних захворювань.

Усі студенти були задоволені поїздкою та отримали багато цінної інформації і позитивних вражень.