Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

імунізація1 Ідея святково відзначати Всесвітній день акушерки вперше з’явилася  в 1987 році, на зборах міжнародної асоціації акушерок в Нідерландах. Однак офіційно відмічати свято розпочали лише в 1992 році. В наші дні, це професійне свято визнанне в більш ніж у п’ятидесяти країнах світу. Головним мотивом урочистого дня, є всебічне інформування суспільства про сучасні можливості та перспективи роботи в акушерській практиці медицини. Значимість праці акушерок важко переоцінити, адже на їхні плечі лягає, і здоров’я дитини і здоров’я матері. З нагоди свята адміністрація, педагогічний колектив та рада студентського самоврядування  коледжу  щиро вітають дівчат, які навчаються  на відділенні „Акушерська справа”. І у цей день   щиро бажають їм міцного особистого здоров’я, наполегливості та успіхів в оволодінні секретами повивального мистецтва, безмежної здатності  дарувати батькам лише здорових дітей, примножувати  щасливе материнство, відповідальне батьківство, чисельність української нації, її суспільний прогрес та обороноздатність.

Ми бажаємо, аби  завжди стежини вашої невтомної праці були вистелені пелюстками троянд та сповненні пахощами квітів Землі, аби ви були здоровими, професійно успішними та щасливими.

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design