імунізація1 Ідея святково відзначати Всесвітній день акушерки вперше з’явилася  в 1987 році, на зборах міжнародної асоціації акушерок в Нідерландах. Однак офіційно відмічати свято розпочали лише в 1992 році. В наші дні, це професійне свято визнанне в більш ніж у п’ятидесяти країнах світу. Головним мотивом урочистого дня, є всебічне інформування суспільства про сучасні можливості та перспективи роботи в акушерській практиці медицини. Значимість праці акушерок важко переоцінити, адже на їхні плечі лягає, і здоров’я дитини і здоров’я матері. З нагоди свята адміністрація, педагогічний колектив та рада студентського самоврядування  коледжу  щиро вітають дівчат, які навчаються  на відділенні „Акушерська справа”. І у цей день   щиро бажають їм міцного особистого здоров’я, наполегливості та успіхів в оволодінні секретами повивального мистецтва, безмежної здатності  дарувати батькам лише здорових дітей, примножувати  щасливе материнство, відповідальне батьківство, чисельність української нації, її суспільний прогрес та обороноздатність.

Ми бажаємо, аби  завжди стежини вашої невтомної праці були вистелені пелюстками троянд та сповненні пахощами квітів Землі, аби ви були здоровими, професійно успішними та щасливими.