IMG_3964

Черговий раз до Дубна завітала делегація міжнародної благодійної організації Lions Club міста Skodje (Норвегія). Гості з півночі Європи у перший же день свого візиту до нашого міста відвідали Дубенський хоспіс, якому надали допомогу у сумі 7 тисяч євро на поліпшення умов перебування хворих.

Уже традиційним було спілкування благодійників зі студентами Дубенського медичного коледжу. Майбутні медсестри, фельдшери та акушерки продемонстрували свої вміння у спілкуванні англійською мовою.

Дирекці я коледжу, працівники та пацієнти відділення паліативної медицини (хоспіс) висловлюють щиру вдячність небайдужим людям з холодної Норвегії, які щиро дарують тепло своїх сердець та переймаються проблемами тих людей в Україні, хто потребує підтримки та допомоги.

IMG_40051

IMG_40241