IMG_3268

Цикл “Онкоцитологія. Онкогінекологія”

У березні цього року на базі відділення післядипломної освіти коледжу підвищували свою кваліфікацію 2 групи слухачів: медсестри загальної практики – сімейної медицини на циклі: «Сімейна медицина» та фельдшера, акушерки ФАП, амбулаторій, жіночих консультацій на циклі тематичного удосконалення «Онкоцитологія. Онкогінекологія».

IMG_3375

Заняття з паліативної медицини проводить директор коледжу кандидат медичних наук Венгрин Надія Олексіївна

У першій групі навчалося 19 чоловік. Загальний обсяг навчального часу за ЕSTS становив 4 кредити (144 години), у другій – 20 чоловік, тут обсяг навчального часу дорівнював 2 кредити (70 годин). До викладання були залучені досвідчені фахівці закладів охорони здоров’я Дубенщини. Теоретичні заняття з «Онкоцитології. Онкогінекології» проводилися на базі Дубенського медичного коледжу, а практичні – на базі КЗ «Рівненський обласний онкологічний диспансер» Рівненської обласної ради завідуючою централізованою цитологічною лабораторією Михайловською О.С. та лікарем-онкогінекологом Блохіним Є.О.

Підсумкові заняття в обох групах проходили у формі програмованого тестового контролю, на яких слухачі показали відмінні результати.