Вищий комунальний навчальний заклад
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

buttonПроект « Подвійний диплом» – це унікальна освітня пропозиція, яка дає можливість студентам українських медичних коледжів і училищ отримати диплом державного зразка Республіки Польща, поєднуючи вітчизняну освіту з навчанням на базі європейського ( а саме польського) медичного навчального закладу. Окрім інших переваг, такі дипломи мають позначку «Europass», що дозволяє їх власникам гарантовано працевлаштуватись на території країн Євросоюзу.

banner

Учасники Проекту проходять комплексну підготовку і, разом з польською мовою, опановують на необхідному рівні  англійську медичну мову з метою працевлаштування за медичною спеціальністю в Німеччині, Швейцарії, Австрії чи Данії.

Цей Проект винятковий в сфері медичної освіти , єдиний в своєму роді, створений спеціалістами Фундації Розвитку Медицини і Освіти Євромед спеціально для молодших медичних спеціалістів України.

Також Проект зацікавить студентів, які планують отримання вищої медичної освіти і майбутнього визнання диплому (нострифікації)  на території Євросоюзу. Участь в Проекті дає можливість таким спеціалістам працевлаштуватись в період обов’язкового післядипломного стажування, тим самим забезпечуючи себе фінансово в період його проведення.

Проект « Подвійний диплом» пропонує:

Загальний термін навчання 10 місяців ( з врахуванням практичних занять)

Загальна кількість занять :348 годин

Тривалість практики:160 годин.

Освітньо-кваліфікаційний рівень : молодший спеціаліст

Кваліфікація молодшого спеціаліста:

• медичний опікун,
  • технік медичної стерилізації.

Мова викладання: польська

На базі: повної середньої освіти

Форма навчання:дистанційно-модульний формат

Формат і структура дистанційно-модульного навчання :

Стаціонарна частина : 174 години.

• 1 семестр : 87 годин ( 3 тижні виклад теоретичної частини в навчальному закладі у Варшаві);
  • 2 семестр: 87 годин ( 3 тижні виклад теоретичної частини в навчальному закладі у Варшаві);

Практична частина : 160 годин

• проходження практичних занять в медичних закладах Польщі

Складання державних екзаменів.

Заочна частина: 174 години. Дистанційний формат навчання

• дистанційний курс « польської медичної мови» в програмі Skype або групові заняття на базі коледжу.
  • 1-й семестр 87 годин ( отримання і засвоєння методичної літератури польською і українською мовами з метою безпосереднього навчання і підготовки до стаціонарного етапу і практичних занять.)
  • часткове або повне автоматичне зарахування ряду предметів після порівняльного аналізу освітніх програм вітчизняного коледжу і польського навчального закладу;
  • 2 семестр 87 годин (отримання і засвоєння методичної літератури польською і українською мовами з метою безпосереднього навчання і підготовки до стаціонарного етапу і практичних занять.)

Фінансові умови участі в Проекті: реєстраційний внесок 850 євро.

В реєстраційний внесок входить:

• Оформлення документів для вступу;
  • дистанційні курси « Польська медична мова» – 30 годин;
  • консультація у візових питаннях;
  • інформаційна підтримка і підтримка в приготуванні документів для відкриття візи;
  • запрошення для відкриття мультивізи Шенген терміном на 1 рік;
  • загальна організація приїзду до Польщі для учасників Проекту ( поселення, супровід куратора при виїзді ітп);
  • супровід куратора ( допомога в побутових питаннях на території Польщі);
  • послуги перекладача ( під час першого приїзду на стаціонарну частину навчання);
  • інтенсивні курси польської мови з носіями під час першого приїзду на стаціонарну частину навчання);
  • комплексне стаціонарне навчання в Польщі;
  • матеріали для дистанційного навчання ( для самостійного вивчення і підготовки до стаціонарної частини;
  • гарантоване працевлаштування.

Примітка: для отримання більш детальної інформації і подачі документів для участі в Проекті « Подвійний Диплом» звертайтесь в методичний відділ коледжу або пишіть на нашу електронну адресу v.bahrii@evromed.pl