«Добро — через подаровану усмішку!»

  • Категорія запису:Новини

IMG_7110

Людина живе, працює, відпочиває… за буденними клопотами мало хто задумується про життя важкохворих. Кожен прожитий день цих людей сповнений страждання, болю і розчарувань, втрата віри в завтрашній день. Всі вони потребують тепла і спілкування. Кожен з нас може подарувати їм крихту себе, своєї доброти, любові, теплоти!

УМіжнародний день волонтера, з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями волонтери та викладачі Дубенського медичного коледжу з психологом відділення паліативної медицини (хоспіс) провели благодійну акцію «Добро — через подаровану усмішку!».

Готувалися до неї заздалегідь вклавши всі сили, старання та любов: попередньо підготували новорічні прикраси та ялинки, якими під час дійства прикрасили палати хоспісу. Для кожного пацієнта підготували індивідуальний подарунок — паперові ангелочки, картини, солодощі. Спільними зусиллями здійснили деякі заповітні бажання. Всі хворі відчули атмосферу свята, домашнього затишку. Культурна програма, що включала вірші, пісні, гуморески та розважальні виступи клоунів викликала хвилювання радість і посмішку у пацієнтів, які завзято підспівували, щиро сміялися з виступів клоунів та раділи подарункам.

Свято вдалося, приємно бачити посмішку на устах важкохворих та радість в їхніх очах!

IMG_7093

 

IMG_7128

IMG_7138

IMG_7143