До дня фізичної культури і спорту

IMG_0247З нагоди  Дня фізичної культури і спорту та  Всеукраїнського Олімпійського тижня, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні,IMG_0070пропаганди здорового способу життя, ширшого  залучення студентів до занять фізичною культурою та спортом,  викладачами фізичного виховання в коледжі було  проведено ряд спортивних заходів. Це змагання з кульової стрільби, настільного тенісу, армспорту, шахів, шашок. Змагалися, як юнаки так i дівчата. Змагання проходили за олімпійською системою. Поєдинки проходили досить цікаво. У запеклій боротьбі серед спортсменів визначалися переможці.

На завершення Олімпійського тижня студенти коледжу прийняли  IMG_0311участь у загальноміському заході з фітнесу.

Чемпіони та призери змагань відзначені дипломами та грамотами дирекції коледжу.

Голова ради КФК