DSC01395Паліативна допомога – це новий напрямок допомоги в медицині.

Обговорити проблемні питання розвитку паліативної і хоспісної допомоги на Рівненщині зібрались представники влади, головні лікарі обласних закладів охорони здоров’я, соціальних служб, які опікуються паліативною допомогою в області, представники духовенства, благодійних громадських організацій. В  роботі семінару взяли участь: С.К. Богатирчук-Кривко – заступник голови Рівненської облдержадміністрації, Ю.Ю. Осіпчук – начальник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, В.М. Князевич – голова правління ГО „Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги”.

Присутнім презентовано, що являє собою паліативна і хоспісна допомога, її психологічні аспекти, обговорено питання перспектив розвитку паліативної допомоги на Рівненщині відповідно до реформування по госпітальних округах.

Директор коледжу, структурним підрозділом якого є Дубенський хоспіс, Н. Венгрин доповіла про стан паліативної хоспісної допомоги у відділенні паліативної медицини (хоспіс) ВКНЗ „Дубенський медичний коледж” РОР.