IMG_489317 лю­то­го вик­ла­дач ма­те­ма­ти­ки Люд­ми­ла Бойко про­ве­ла ма­те­ма­ти­чний ве­чір «Ма­те­ма­ти­ка – це життя!», при­свя­че­ний пам’яті ви­дат­но­го ма­те­ма­ти­ка Во­ли­ні Ми­ха­йла Пи­ли­по­ви­ча. Крав­чу­ка. При­су­тні ма­ли мож­ли­вість оз­на­йоми­тися з істо­рією йо­го життя та ці­ка­ви­ми роз­по­ві­дя­ми про­ уч­нів, які про­дов­жи­ли йо­го спра­ву. Під час за­хо­ду від­бу­лася гра-кон­курс на виз­на­че­ння кра­щих зна­вців ма­те­ма­ти­ки се­ред сту­де­нтів пер­ших кур­сів від­ді­ле­ння «Лі­кувальна справа». Команди «Юні Піфагори», «Алгебраїчні стоматологи» та «­юн­іори» при­йня­ли участь у кон­кур­сах: «Ло­гі­чні за­да­чі», «Вік­то­ри­на», «Від­га­дай», «Вірю-не вірю». Пе­ре­мо­гу здо­бу­ла ко­ман­да «Ма­те­ма­ти­чні юні­ори» ка­пі­тан Ольга Фа­цак.