lFAWkF_diAs9 лю­то­го в акто­вій за­лі Ду­бе­нсь­ко­го ме­ди­чно­го ко­ле­джу від­бу­ла­ся зус­тріч сту­де­нтів з го­ло­вою Рів­не­нсь­кої об­ла­сної гро­ма­дсь­кої орга­ні­за­ції «Ци­ві- льний ко­рпус Азов» Кос­тян­ти­ном Яро­сла­во­ви­чем Cе­ба­ло та бій­ця­ми до­бро­во­льчо­го пол­ку «Азов». Сту­де­нти пе­ре­гля­ну­ли до­ку­ме­нта­льний фільм «У кож­ного свій фронт» про участь бій­ців у бой­ових діях у зо­ні АТО, а та­кож роз­по­ві­ли про дія­льність Ци­ві­льно­го Кор­пус­у на те­ре­нах Рівненщини. Під час обговорення студенти мали можливість задати питання запрошеним і ви­сло­ви­ти свою ду­мку що­до си­туа­ції в Укра­їні.