88qKM-79qlc04 лю­то­го 2016 ро­ку у Ду­бе­нсько­му ме­ди­чно­му ко­ле­джі від­бу­лося чер­го­ве за­сі­да­ння пе­да­го­гі­чної ра­ди. На по­ря­дку де­нно­му роз­гля­да­ли­ся пи­та­ння про під­су­мки нав­ча­льно-ви­хо­вної ро­бо­ти за І пів­рі­ччя і зав­да­ння пе­да­го­гіч­но­го ко­ле­кти­ву в ІІ пів­рі­ччі 2015/2016 нав­ча­льно­го ро­ку, про зат­вер­дже­ння Рі­ше­ння та зві­ту Дер­жа­вної екза­ме­на­цій­ної ко­мі­сії за на­слід­ка­ми дер­жав­них ек­за­ме­нів та по­да­льше вдос­ко­на­ле­ння сис­те­ми під­го­то­вки фа­хів­ців спе­ціаль­ності «Аку­ше­рська спра­ва». Бі­бліоте­кар зро­би­ла ко­рот­кий огляд ме­то­ди­чної та нор­ма­ти­вної лі­те­ра­ту­ри, яка на­дій­шла в зак­лад про­тя­гом нав­чаль­но­го ро­ку. Вик­ла­да­чі ко­ле­джу, які ате­сту­ються у цьо­му ро­ці, за­про­по­ну­ва­ли до ува­ги при­су­тніх свої пе­да­го­гі­чні до­ро­бки та тво­рчі на­пра­цю­ва­ння. За ре­зуль­та­та­ми за­сі­да­ння пе­да­го­гіч­ної ра­ди прий­ня­то від­по­ві­дні рі­ше­ння.