IMG_613922На за­про­ше­ння Украї­нсько­го Ка­то­лиць­ко­го Уні­ве­рси­те­ту вик­ла­да­чі Ду­бенсь­ко­го ме­ди­чно­го ко­ле­джу ста­ли уча­сни­ка­ми нау­ко­во-пра­кти­чної кон­фе­ре­нції на те­му: «Па­ліа­ти­вна опі­ка як вті­ле­ння хри­сти­янсько­го ми­ло­се­рдя», яка від­бу­ла­ся 02 лю­то­го 2016 ро­ку у мі­сті Льво­ві. Те­ма­ти­ку за­хо­ду за­про­по­ну­вав о. Арна­льдо Пан­ґра­цці, про­фе­сор Між­на­ро­дно­го Бо­го­сло­всь­ко­го Ін­сти­ту­ту Camillianum (Рим, Іта­лія), зве­рта­ючись до свя­ще­ни­ків-ка­пе­ла­нів УГКЦ та пра­ців­ни­ків хос­пі­сів. На кон­фе­ре­нції роз­гля­да­ли­ся пи­та­ння па­ліа­ти­вної до­по­мо­ги без­на­дій­но хво­рим та їх сім’ям, а та­кож пси­хо­ло­гіч­ні та ду­хо­вні аспе­кти суп­ро­во­ду па­ціє­нтів хос­пісу.