Навчалися молоді викладачі

27 сіDGzgrLUMPM4чня відбулося засідання Школи молодого викладача, на якому були присутні молоді викладачі закладу та представники адміні- страції коледжу. На порядку денному розглянуто наступні питання: 1. Навчально-методична та обліково-звітна документація викладача, її значення та вимоги стосовно ведення, 2. Опрацювання нових Положень, Наказів МОЗ України з питань профілактичної медицини. Перед присутніми виступили завідувач відділенням за ліцензованими спеціальностями «Лікувальна справа» та «Акушерська справа», викладач вищої кваліфікаційної категорії-методист Петро Гаращак та викладач епідеміології та мікробіології, завідувач відділення підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою галузі знань «Медицина» Валентина Легконець. Після виступів відбулося обговорення доповідей, молоді спеціалісти мали можливість ставити питання та отримали вичерпні відповіді.