Змагалися математики

555(1)27 січня 2016 року відбувся відбірковий тур І-ого етапу Восьмої Всеукраїнської олімпі- ади з математики серед студентів І курсів ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради. Мета заходу – виявлення кращих знань з дисципліни та розвиток творчих здібностей студентів. Учасниками стали першокурсники груп АЛ-109, БЛ-109, ВЛ-109. За підсумками олімпіади перемогу здобули: Ольга Фацак (І місце) – група ВЛ-109: Галина Савчук (ІІ місце) – група БЛ-109: Юлія Диканенко (ІІІ місце) – група ВЛ-109. Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів на ІІ-ому етапі Восьмої Всеукраїнської олімпіади з математики, що відбудеться на базі Рівненського коледжу економіки та бізнесу 02 березня 2016 року.