Іспит на компетентність

12 січня 2016 року   студенти-випускники спеціальності „Акушерська справа” складали ліцензійний інтегрований іспит „Крок М”, який проводив Центр тестування МОЗ України.  Метою іспиту є встановлення відповідності рівня професійної компетентності акушерки вимогам Галузевого стандарту вищої освіти та її готовності розпочати самостійну акушерську практику.  До цього найвідповідальнішого випробування студенти готувалися особливо ретельно. Більше 15 клінічних дисциплін, базу з трьох тисяч тестових завдань вдалося успішно засвоїти   не лише завдяки добре спланованій і організованій підготовці до іспиту, а в більшій мірі завдяки добрій і   систематичній теоретичній та практичній підготовці під час занять з клінічних дисциплін протягом всіх років навчання.  Результат іспиту є традиційно високим і показав, що всі (31) випускники   групи спеціальності „Акушерська справа” успішно справились з завданнями, 79% випускників мають високий і середній рівень знань.

1234Ще одним, не менш важливим випробуванням, став практичний етап комплексного кваліфі- каційного екзамену зі спеціа- льності „Акушерська справа”, який проходив 19-20 січня 2016 року. Його приймала державна кваліфікаційна комісія, яку очолив головний лікар комунального закладу „Пологовий будинок” Дубенської міської ради, лікар акушер-гінеколог Андрощук Ростислав Васильович. Студенти – випускники, демонстрували рівень практичної підготовки з п’яти основних фахових дисциплін. 62% випускників продемонстрували високий та середній рівень професійних вмінь.   Досягнути такого рівня професійної підготовки наші випускники змогли не лише завдяки високій компетентності викладачів коледжу та хорошій матеріальній базі закладу , а й завдяки  фаховій допомозі лікарів і акушерок на наших практичних базах: КЗ „Пологовий будинок” Дубенської міської ради та КЗ „Обласний перинатальний центр” Рівненської обласної ради, де студенти проходили переддипломну практику.