VzZJkghY2lQ

У листопаді місяці в області проводився ІІІ етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів та студентів Рівненської області. У списку переможців даного заходу є і наша студентка І курсу спеціальності «Лікувальна справа» Софія Вальчук. Підготувала переможця конкурсу викладач української мови та літератури нашого коледжу Павленко Ніна Йосипівна – старший викладач, спеціаліст вищої категорії. Щиро вітаємо переможців з перемогою та бажаємо успіхів у ІV-му завершальному етапі конкурсу.

Від імені педагогічного та студентського колективів     ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» директор Надія Венгрин