Збережи ялинку – збережеш життя

IMG_436921-25 грудня у  коледж пройшла екологічна акція «Збережи ялинку – збережеш життя», яку організували вихованці екологічного гуртка. Метою акції стала проблема збереження лісів від браконьєрського   вирубування хвойних перед новорічними святами, а також можливостей вторинного використання відходів. В ході акції зі студентами проведено екологічний екскурс, під час   якого вони дізналися про цінність хвойних лісів для людини та   довкілля. Найбільш   захоплюючим виявилося виготовлення студентами власноруч новорічних ялинок з підручного матеріалу (папір, нитки, природні матеріали). Кожен   учасник акції міг   проявити свої здібності і фантазію. Жодна       виготовлена ялинка не залишилася поза увагою і всі вони склали чудову новорічну виставку-продаж. Задоволені результатами своїх робіт, студенти       переконалися, що зовсім не обов’язково рубати живу ялинку, аби     створити в домі святковий настрій. Також в рамках екологічної акції вихованцями гуртка були розроблені буклети за допомогою яких учасники акції інформували населення про цілющі властивості хвойних та необхідність їх збереження.