Рада директорів коледжів та училищ Рівненщини

IMG_426116 грудня на базі Дубенського медичного коледжу відбулось засідання Ради директорів коледжів та училищ Рівненської області. В ході роботи Ради були розглянуті проблемні питання сьогодення в освіті, а саме про роль моніторингу, про вимоги чинного законодавства щодо встановлення педагогічного навантаження керівним працівникам ВНЗ. В роботі Ради взяли участь головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Майя Андрєєва, яка доповіла про результати огляду-конкурсу гуртожитків та начальник Рівненського обласного відділення (філії) з фізичного виховання та спорту Ярослав Тучак, який звернув увагу присутніх на важливість розвитку та збереження фізичної культури у коледжах.