Вивчали серце французькою

DSC_0338

01 грудня 2015 року у ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» відбулося відкрите практичне заняття з французької мови за темою «Серце». Його провела викладач вищої категорії, старший учитель Ольга Іванівна Полоцька разом із студентами групи АЛ 409.

На занятті були присутні представники адміністрації коледжу, досвідчені і молоді викладачі циклової комісії гуманітарного спрямування. Під час заняття студенти повторювали будову серця, види захворювань серцево-судинної системи, розповідали про продукти харчування, які позитивно впливають на роботу найважливішого органу людини, а також продукти, які шкідливі для нього. Майбутні медики готували повідомлення на задану тему, брали участь у діалогах, використовуючи професійну термінологію. І все це вони презентували на французькій мові. Усі вміння студентів є свідченням клопіткої роботи Ольги Іванівни, яка на кожному занятті системно та наполегливо працює над формуванням всебічно розвиненої особистості студента. На це звернули особливу увагу присутні на занятті колеги. Також під час обговорення заняття відзначено добру психологічну атмосферу, вміння викладача подати складний матеріал зрозумілою для студентів мовою, різноманітність використаних методичних прийомів для досягнення поставленої мети. Заняття було проведено на високому методичному рівні.