pam_golod_2015_3День па́м’яті жертв Голодомо́рів  — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. В цьому році 28 листопада викладачі і студенти коледжу взяли участь у церемоніальних заходах по вшануванню безвинних жертв трагічних подій.

Цей день дає усім нам можливість збагнути просту істину: життя людини – найбільша цінність у світі. Саме тому ми повинні знати правду про своє минуле, про мільйони закатованих голодом українців. Зобов’язані пам’ятати, аби не повторилося найстрашніше за всю історію України – штучне, насильницьке винищення людей.На майдані Незалежності відбулась година скорботи “Сльози твої, Україно”.

Юні вихованці та працівники міського будинку культури підготували вірші, скорботні пісні про роки голоду в Україні. Панахиду за померлими від Голодоморів відслужило духовенство Української Православної Церкви Київського патріархату на чолі з благочинним о.Василем Лозинським спільно з настоятелем храму Вознесіння Господнього УГКЦ о.Романом Бобесюком.
Учасники скорботного заходу вшанували пам’ять жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання та взяли участь в акції “Запали свічку” – виклали на майдані Незалежності символічний хрест з лампадок. Вогники, що замерехтіли в ньому — це наші пам’ять, біль та співчуття.