IMG_795626 листопада 2015 р. проходив круглий стіл, присвячений творчості Бориса Ілліча Олійника. Бо саме у 2015 році публіцист, поет, перекладач,  громадський та політичний діяч Борис Олійник святкує ювілей – 80 років. Щоб вшанувати відомого поета, непересічну особистість зібралися студенти І курсу нашого коледжу.

Ведучі заходу Чипинюк Валентина та Павлюк Назарій розповіли про життєвий та творчий шлях Б. Олійника, про визначальні риси його творчості. Наголосили, що поезії Бориса Ілліча притаманні ліричність і точність слова, посилена увага до морально-етичних проблем нашого народу. І саме у цьому секрет незмінної уваги читачів до його творчості. Студенти, які виступали в рамках круглого столу, підкреслили, що поет проповідує високі загальнолюдські ідеали, що кожна людина має бути щедрою та щирою, розуміти красу, неповторність світу, кожної миті.

IMG_7953

Натхненно прозвучала поезія “Сива ластівка” у виконанні Вальчук Софії. А завершилося дійство музичною композицією “Пісня про матір”, яка завжди буде пронизувати душу кожного українця.

Викладач української літератури Власюк Алла Іванівна