Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

26 листопада

26 листопада у Житомирському інституті медсестринства відбулася Всеукраїнська нарада директорів медичних коледжів та училищ з питань «Створення нових спеціальностей з галузі знань охорона здоров’я».

Стратегію розвитку вищої медичної та фармацевтичної освіти у контексті реалізації положень Закону України «Про вищу освіту» окреслив завідувач сектору науки та інновацій Управління координації центрів реформ МОЗ України О.П. Волосоловець. Про актуальні питання підготовки медичних фахівців з галузі знань «Охорона здоров’я» відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.15 № 266 «Про затвердження переліку знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти України» виступила директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Чернишенко Тетяна Іванівна.

З питань «Виховання студентської молоді у вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах в сучасних умовах» виступила директор коледжу Н. Венгрин, яка окреслила проблеми та завдання виховання студентів на сучасному етапі і поділилась здобутками Дубенського медичного коледжу в контексті Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design