IMG_360818 листопада 2015 року в Будинку дітей та молоді команда студентів Дубенського медичного коледжу взяла участь у міському фестивалі “Студентська перлина – 2015”. Тема заходу „В студмістечку” була присвячена Міжнародному дню студента. Присутній на фестивалі міський голова Василь Антонюк нагородив Грамотами кращих студентів міста. За відмінне навчання, активну участь у громадському та культурно-мистецькому житті міста та з нагоди Міжнародного дня студента Грамоти оримали студенти IV-го курсу Христина Сех та Руслан Самолюк , III-го курсу  – Любов Бойко, Галина Ковальчук, Тетяна Гончарук.

Темою цьогорічного фестивалю стали соціальні мережі, адже дозвілля сучасної молоді проходить саме там. Відеосторінка студентів нашого коледжу захоплено була сприйнята присутніми у залі. Гості фестивалю отримали масу позитивних емоцій від виступу наших ведучих Проні та Голохвастова, майстерного виконання пісні „Ми – українці” від Ірини Романюк, а також запального таночку „Жарт” у виконанні учасників хореографічної студії „Глорія”.
На завершення святкової програми був проведений флешмоб, під час якого усі присутні виконали пісню „Україна – це ти”.