IMG_3435517 листопада 2015 року в актовій залі Дубенського медичного коледжу відбулося святкування Міжнародного дня студента. Традиційно у цей день проводиться нагородження переможця конкурсу „Студент року”, а студенти першого курсу мають змогу показати усю свою сценічну майстерність і порадувати присутніх своїми талантами.

Конкурс „Студент року” проводиться уже втретє, але щороку результати спрогнозувати майже неможливо. Усі номінанти – відмінники навчання, активні у громадському житті коледжу і міста, творчі, обдаровані, ініціативні. За ініціативи студентського активу претенденти на звання студента року розмістили свої резюме на сайті коледжу, тому кожен міг проголосувати за свого фаворита. Директор коледжу Надія Олексіївна Венгрин привітала переможця, подякувала за активну життєву позицію і побажала надалі відмінних успіхів у здобутті знань.
Цей день у коледжі був особливим – наповнений гумором, жартами, танцями і піснями. Гумористичні етюди у виконанні студентів 109 АЛ, БЛ груп викликали сміх у залі, особливо сценка „Молитва до стипендії”. Акторська гра юних талантів вразила майстерністю, свідченням цього були гучні оплески присутніх у залі.
Усі учасники святкових вітань залишились задоволені.