Den-studenta-520x265

17 листопада – дата, яка має особливе значення для всіх молодих людей, що навчаються. Адже сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодь усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Ми всі колись були студентами, то ж сьогодні – це свято всіх тих, хто в душі зберігає юність, а в думках політ та жагу до новизни.
Студентству завжди притаманні такі важливі риси, як волелюбність, самовідданість, прогресивний погляд на оточуючий світ, оптимізм та прагнення долучитися до розвитку своєї країни.
Ви – світла надія нашої держави, важливий чинник її соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. Бажаємо усім вам здоров’я, успіхів у навчанні, цікавого професійного та життєвого шляху, здійснення усіх заповітних мрій. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм. Нехай на все життя залишиться з вами радість чудових студентських років!

Адміністрація ВКНЗ “Дубенський медичний коледж”