IMG_3333

12 листопада на базі ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Темою засідання стала: «Гурткова робота – шлях до ініціативного і творчого освоєння навчального матеріалу в процесі вивчення хімії та біології».У заході взяли участь 18 викладачів зазначених дисциплін коледжів Рівненської області. Директор Дубенського медичного коледжу Надія Венгрин привітала гостей. Перед учасниками засідання виступили завідувач навчально-методичним кабінетом Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП Віталій Герзель, голова методичного об’єднання викладачів хімії та біології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, голова циклової комісії  Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП Ірина Кондратюк, керівник гуртка «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», який функціонує на базі Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, Ігор Омельчук. Викладачі коледжу Іванна Василевич та Оксана Коритнюк поділилися власним досвідом залучення студентів-медиків до гурткової роботи. Присутні мали можливість побачити фрагмент заняття гуртка з використанням експериментально-дослідної роботи. Під  час проведення засідання його  учасники обмінювалися досвідом  роботи, збагатилися  новими  знаннями   та  практичними  навичками  у гуртковій роботі  із студентською молоддю.

IMG_3139

IMG_3274