Милосердя врятує світ

IMG_1021Щороку другої суботи жовтня весь світ відзначає Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги, щоб привернути увагу громадськості до проблем невиліковно хворих людей. Колектив студентів і викладачів, працівників Дубенського медичного коледжу став ініціатором проведення 25 вересня на території державного історико – культурного заповідника „Дубенський замок” благодійної акції „Добро починається з тебе”.

IMG_1070Кожен, хто став відвідувачем цієї акці , зміг долучитися до благородної справи – внести свою пожертву на потреби пацієнтів Дубенського хоспісу.

Під час акції усі бажаючі могли скуштувати смачну домашню випічку, яку студенти коледжу приготували за рецептами своїх бабусь і мам, запашні трав’яні лікувальні фіточаї за рецептами відомих не лише на Рівненщині, але й далеко за її межами фітотерапевтів – Михайла та Івана Носалів. У програмі акції було передбачено розваги для маленьких відвідувачів: конкурс „Малеча малює МИР”, творчий бодіарт ”Я – українець”, майстер класи по плетінню браслетів і доробок, проект „Фото патріота”, фотозона „Віра у мрію” – безкоштовна фотосесія від студентки коледжу Момотюк Г., а також випробувати удачу, придбавши квиток безпрограшної лотереї.

У результаті благодійної акції зібрано коштів на суму 9 430 грн.

Дякуємо усім за розуміння і допомогу!

 

 

IMG_1034

IMG_1038