Вищий комунальний навчальний заклад
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

IMG_0513 Традиційно у вересні в стінах Дубенського медичного коледжу для студентів першого курсу курсу урочисто звучить Гімн коледжу під час посвяти їх у студенти – медики. Цього року церемонія проходила в приміщенні актової зали коледжу. Для 135 юнаків та дівчат, які пройшли серйозні випробування під час вступної компанії, ця урочистість стала однією з найважливіших подій у житті, адже вони стали студентами Дубенського медичного коледжу – прекрасної студентської родини!

Студенти в присутності своїх викладачів дали обіцянку старанно вчитися та одягнули білі халати.

У вітальній промові директор коледжу, кандидат медичних наук, випускниця коледжу Н.О.Венгрин привітала першокурсників та побажала гарного початку навчання і подальшого ґрунтовного опанування знаннями, а також незабутніх щасливих і неповторних студентських років. . Побажала їм отримати гарну освіту, а згодом – і надійну роботу, а також знайти під час навчання добрих друзів і вірне кохання.

Найурочистішим моментом свята стало проголошення студентської обіцянки першокурсницею Іриною Романюк. В урочистій обстановці студентам першокурсникам під звуки студентського Гімну „Гаудеамус” вручили символічний Студентський квиток та Залікову книжку . Вогонь знань передала студентам Флоренс TYM2D6ZCXNIНайтінгейл – засновниця перших курсів медсестер із зверненням :

„Шановні першокурсники , будьте повноправними господарями цього священного Храму Наук. Нехай славою покриється ваш подальший шлях у коледжі.”

Різноманітними конкурсами та випробуваннями наповнили програму заходу голова студентської ради коледжу І.Калушка

і випускниця коледжу О.Сіра. Найбільше першокурсникам запам’ятався ритуал- посвята « Обіцянка Йорику» і подарунки , які підготували старшокурсники.

Святкову атмосферу створювали талановиті студентки коледжу: вокалісти А.Трохимчук та М.Ревіцька. Своє мистецтво подарували глядачам вокальний ансамбль «Медунка», танцювальний колектив «Глорія», вокальне тріо у складі Н.Пальчевської,Т.Розгон і О. Лобозінської , а також сольний виступ першокурсниці І.Михальської.

Заступник директора з виховної роботи Міскевич В.В.